Vouchery na tábory zakoupíte na konci této stránky.

.

 

Letní dětské příměstské tábory na letišti 2024

Chcete své děti zachránit od věčného sezení v koutě s mobilním telefonem? V tom případě jste tu správně. Nabízíme Vašim ratolestem ve věku 8 – 15 let týden mezi letadly, padáky a především mezi kamarády.

Chceš se stát letuškou, pilotem, parašutistou či kosmonautem?! Pak je pro Tebe letní dětský příměstský tábor na letišti tím pravým začátkem ke splnění snu.

Každý tábor je trošku jiný, děti často zažijí nečekané překvapení..

Co pro vás připravíme?

Modely to začíná, opravdovou leteckou technikou končí… Každé dítě dostane hned na začátku týdne táborové tričko a polystyrenový model letadla, které mu samozřejmě po skončdení tábora zůstanou jako suvenýr. 

Naši instruktoři předvedou vašim dětem to nejzajímavější z jejich řemesla

Balení padáků, pilotování letadel, od modelů přes kluzáky až po největší sportovní letouny, to vše si děti na našem táboře vyzkouší a osahají.

Seznámíme vaše děti s naší flotilou

Společně se dozvíme jak fungují letadla, co je drží ve vzduchu, co mají pod kapotou, jak vypadá kokpit.. A ti, kteří budou mít zájem, se s našimi nejzkušenějšími piloty mohou proletět (Pouze s předchozím písemným souhlasem rodičů za příplatek 500Kč).

Složky IZS nám poskytují tu nejužší součinnost

Hasiči, policisté a zdravotníci předvedou dětem své vybavení pro záchranu životů.

Ani armáda nezůstane pozadu

Mnoho členů našeho aeroklubu, zejména parašutistů je zároveň příslušníky armády České republiky a děti seznámí se svým „řemeslem“.

Dostatek jídla a pitný režim jsou samozřejmostí

Obědy zajišťuje profesionální dodavatel, děti se stravují kulturně z porcelánových talířů za pomoci příborů v našem Pilotbaru. Dostatek tekutin je k dispozici po celý den, nápoje nejsou nezdravě přeslazené.

Úžeh dětem nehrozí

Režim tábora přizpůsobujeme venkovním teplotám a intenzitě slunečního záření.

Součástí tábora je i velká celotáborová týdenní hra

Celý týden strávíme s dětmi na zdravém vzduchu, o nabitý program plný zábavy se postará tým instruktorů – letců a paragánů. Výlety po okolí absolvujeme jak po zemi tak ve vzduchu.

Přespávačka na letišti ve vojenském stanu

Zlatým hřebem celého tábora je čtvrteční večerní opékání vuřtů přenocování ve vojenském stanu přímo na letišti. A možná i něco víc…

 

Vouchery pro Vaše ratolesti můžete zakoupit zde.