Vyhlídkové lety

Klikni zde pro nákup Vyhlídkového letu!

V Aeroklubu Jindřichův Hradec nabízíme možnost Seznamovacích (vyhlídkových) letů.

Minimální délka letu je 15 min.

Ceník vyhlídkových letů:

Čtyřmístný Piper 28 Cherokee – 150,- Kč / min

Dvoumístný Tecnam P92 Echo – 80,- Kč / min

Navijákový vzlet ve větroni L-13 – 400,- Kč

Letenku na vyhlídkový let si můžete zakoupit přímo na našich stránkách. Tuto letenku pak můžete využít sami, případně ji darovat komukoli blízkému. Termín vyhlídkového letu si pak držitel letenky domluví na telefonu 778 884 883, případně e-mailem na vyhlidkovelety@letistejh.cz.

Seznamovací (vyhlídkový) let lze pak uskutečnit po domluvě na telefonu 778 884 883. Preferujete-li písemnou komunikaci, pište e-mail na vyhlidkovelety@letistejh.cz. Upozorňujeme, že základní podmínkou pro bezpečné a komfortní provedení letu je přiměřeně pěkné počasí. Pokud tedy v domluveném termínu počasí nevyjde, nelze let provést. O vhodnosti počasí, ev.o jiných překážkách v provedení letu rozhoduje vždy pilot. Maximální počet pasažérů je uveden na letence a nelze ho překročit, bez ohledu na velikost a hmotnost pasažérů. Hmotnost pasažérů je limitována 100 kg na osobu, počítá se vždy celková hmotnost posádky, tj. např. pro 3 pasažéry je limit 300 kg.
Platnost letenky je 1 rok ode dne zakoupení.
Ačkoli každý náš pilot má dostatek zkušeností i potřebnou kvalifikaci a všechny naše letouny podléhají pravidelné údržbě a kontrolám v souladu s leteckými předpisy, upozorňujeme předem, že letu se každý pasažér účastní na vlastní nebezpečí a zodpovědnost.

Klikni zde pro nákup Vyhlídkového letu!