Seznamovací lety

V Aeroklubu Jindřichův Hradec nabízíme možnost Seznamovacích letů.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek a vyzkoušejte náš seznamovací let! Vzlétneme společně do výše, kde se Vám otevře nevšední pohled na město, jeho historické památky a okolní krajinu. Uvidíte místa, která jste doposud znali pouze z pozemní úrovně, a budete mít pocit, jako byste letěli na křídlech ptáků. Naši zkušení piloti o Vás budou pečovat po celou dobu letu a zajistí, aby se Vám zážitek líbil, a abyste si odnesli nezapomenutelné vzpomínky. Objevte s námi dobrodružství v nebeských výškách a shlédněte krásy krajiny z úplně jiné perspektivy!

Letět můžeme takřka kamkoli, záleží jen na Vás. Mimo oblíbených destinací, jako je Červená Lhota, Landštejn, Třeboň, Hluboká či Temelín doletíme kamkoli si řeknete.

Do e-shopu pro nákup vysněného letu vstoupíte kliknutím na tento modrý pruh:

Klikni zde pro nákup seznamovacího letu!

Po nákupu Vámi zvolené varianty letu a jeho zaplacení Vám obratem zašleme e-mail s odkazem, přes který si letenku stáhnete a vytisknete. Pokud obdržíte do e-mailu pouze potvrzení o zaplacení, a nikoli druhý e-mail s letenkou, prosím napište nám na zazitkovelety@letistejh.cz a my obratem zjednáme nápravu.

Seznamovací let lze pak uskutečnit po domluvě na telefonu 778 884 883. Preferujete-li písemnou komunikaci, pište na e-mail zazitkovelety@letistejh.cz.

Upozorňujeme, že základní podmínkou pro bezpečné a komfortní provedení letu je přiměřeně pěkné počasí. Pokud tedy v domluveném termínu počasí nevyjde, nelze let provést. O vhodnosti počasí, ev.o jiných překážkách v provedení letu rozhoduje vždy pilot. Maximální počet pasažérů je uveden na letence a nelze ho překročit, bez ohledu na velikost a hmotnost pasažérů. Hmotnost pasažérů je limitována 100 kg na osobu, počítá se vždy součet hmotnosti všech pasažérů, tj. např. pro 3 pasažéry je limit 300 kg.
Platnost letenky je 1 rok ode dne zakoupení.
Ačkoli každý náš pilot má dostatek zkušeností i potřebnou kvalifikaci a všechny naše letouny podléhají pravidelné údržbě a kontrolám v souladu s leteckými předpisy, upozorňujeme předem, že letu se každý pasažér účastní na vlastní nebezpečí a zodpovědnost, což před letem musí stvrdit svým podpisem.

Orientační mapa doletu pro různé časy seznamovacího letu